top of page

Káva, ktorá zvýši chuť na sex?


Internet je plný rôznych a najmä zaručených receptov ako zlepšiť svoj sexuálny život. Ale mohla by nám káva s pridaním pár ingrediencií pomôcť k väčšej chuti na sex? Našli sme jeden taký zaručený recept a keďže sa aj táto téma týka kávy, tak vám ho prinášame.


Internet tvrdí, že budeme potrebovať:


2/3 šálky horúcej kávy

1 lyžica kakaa

2 lyžice kokosového mlieka

1 lyžica medu

½ lyžice škorice

1 čajová lyžička Maca


Pozrime sa na jednotlivé ingrediencie bližšie


Kakao pozná od malička hádam každý. Nie každý však vie, že kakao obsahuje veľké množstvo vitamínov, minerálov a antioxidandov. Kakao je stimulant, ktorý môže navodzovať pocit šťastia, dobrej nálady, ale zároveň tiež môže pôsobiť aj ako afrodiziakum.


Kokosové mlieko je v poslednej dobe potravina nachádzajúca si svoje miesto aj v našich domácnostiach. Obsahuje vitamíny, minerály a vlákninu, teda samé prospešné látky pre naše zdravie.


Med je často krát označovaný ako „tekuté zlato“. Jeho pozitívne účinky na zdravie vychvaľoval už Hippokrates, otec medicíny. Najväčšiu hodnotu má med divých včiel a potenciu podporuje najmä med z rozmarínu.


Škorica je svojou typickou vôňou neodmysliteľnou súčasťou našej kuchyne. Má veľa pozitívnych účinkov na naše zdravie a zároveň je tiež považovaná za vynikajúce afrodiziakum. O jej účinkoch sme už písali a môžete si ich prečítať TU.


Maca je rastlina, ktorej rozomletý koreň je často krát pridávaný do rôznych výživových doplnkov ako afrodiziakum. Jej účinky dobre poznali už indiáni a už stáročia je využívaná v liečiteľstve.


Kávu nalejeme do misky, pridáme kakao, kokosové mlieko, med a škoricu. Mixérom premiešame, pridáme maca, znovu premiešame. Vznikne nám nadýchaná „káva“ a podávame.


Tak a tu máme všetky „pikantné“ zložky aj s ich účinkami po kope. Možno ich spojením vznikne vynikajúca kávička schopná dodať nám trochu „chute“ alebo tu možno bude platiť, že nie všetko, čo je na internete, je pravda. Rozhodnutie necháme na vás, informovať o tomto „zázračnom“ recepte sme vás museli.


Zdroj: magazine.foxnews.com

Sledujte nás na Facebooku
  • Facebook Basic Square
Najčítanejšie články
bottom of page