top of page

Niečo nové sme si pre vás pripraviliUž viac ako rok vám prinášame zaujímavosti a novinky zo sveta kávy a vy nás odmeňujete čítaním, zdieľaním a Vašimi pozitívnymi reakciami. Hľadali sme a premýšľali, čo nové by sme vám ukázali a čo nové a zaujímavé by sme vám priniesli. Naši pozorní čitatelia si určite všimli novú záložku, ktorá sa objavila na našej stránke.


Áno, po dlhom premýšľaní sme sa pre vás rozhodli sprevádzkovať e-shop. Úprimne, čo by ste pri prvom počutí očakávali, že bude obsahom e-shopu na stránke o káve? Nová značka kávy, mlynčeky na kávu alebo moderné kávovary?


Nechceme ísť vyšliapanými cestičkami a priniesť Vám produkty, ktorých je v ponuke dostatok. Preto sme sa rozhodli priniesť niečo originálne, niečo, čo poteší, pomôže a ešte aj krásne vonia. Nech sa páči, kliknite tu a zoznámte sa s našou ponukou.


A pre vás, teda našich verných čitateľov, máme aj 10 % zľavu z uvedenej predajnej ceny, ktorú môžete využiť do 26.11.2015. Stačí pri objednávke do časti Add note to seller (Poznámka) uviesť kód ORGKAV. Zľava vám bude dodatočne odrátaná :)


Je pravdou, že aktuálnou ponukou potešíme skôr naše ženské publikum, ale kto vie, v hľadaní a prinášaní zaujímavých produktov nekončíme, onedlho môžeme potešiť aj pánov.


Ale pozor, v tvorbe zaujímavého obsahu z kávového sveta sme neprestali. Stále budeme pre vás mapovať a prinášať novinky o našej "šálke kávy", len odteraz aj s produktmi, ktoré vás potešia.

Sledujte nás na Facebooku
  • Facebook Basic Square
Najčítanejšie články
bottom of page