top of page
kozmetika káva
kozmetika káva

Vitajte vo svete Organique

 

Sme radi, že Vám môžeme exkluzívne predstaviť produktový rad prírodnej kozmetiky ORGANIQUE COFFEE & SPA s obsahom extraktu z kávy.

 

Príbeh značky sa začal písať pred viac ako 15 rokmi a od tej doby si prípravky našli obľubu po celom svete.  

 

Kávový produktový rad sa vyznačuje nielen krásnou vôňou Caffé Latté, ale vďaka obsahu skutočného extraktu z kvalitnej kávovej odrody Coffea Arabica prináša pozitívne účinky kávy priamo pre pokožku.

 

.

Aktívne zložky

Káva, kofeín, kávový extrakt - kofeín znižuje hromadenie tuku v bunkách tým, že stimuluje lipolýzu. Anti-celulitídny účinok kofeínu je tiež založený na stimulácii mikrocirkulácie a zvyšovaní metabolickej aktivity buniek.

Bambucké maslo – je získavané zo semien stromu Karité. Regeneruje, vyživuje, zlepšuje pružnosť a hladkosť pokožky. Je bohaté mastné kyseliny, ktoré sú veľmi dobre absorbované pokožkou a rovnako je významným zdrojom vitamínov A, E a F, ktoré chránia pokožku pred voľnými radikálmi a predchádzajú procesu starnutia. 

Sójový olej – je bohatým zdrojom polynenasýtených mastných kyselín, kde Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny sú zastúpené v najvhodnejšom pomere pre pokožku. Sójový olej uvíta hlavne problematická, suchá a popraskaná pokožka pre jeho zvláčňujúce a hydratačné účinky.  

Vitamín E - vzhľadom na to, že účinne spomaľuje starnutie pokožky, sa často krát označuje aj ako "vitamín mladosti". Pokožka sa vyznačuje vyššou odolnosťou a vitamín E zároveň posilňuje imunitu pokožky aj voči UV žiareniu.

 

Extrakt z guarany - zvyšuje účinok kofeínu, zabraňuje procesu ukladania tuku v bunkách. Kávový extrakt a extrakt z guarany sa vzájomne vhodne dopĺňajú. Jednou z charakteristík guarany je, že absorpčný čas je oveľa pomalší ako u kofeínu a jej účinok je oveľa stabilnejší. Kombinácia guarany a kofeínu zaručuje najmenej dvakrát dlhší účinok. Okrem toho má tiež antioxidačné vlastnosti, zabraňuje opuchom a pôsobí anti-stresovo.

PEPHA®-aktiv komplex - komplex surovín získaných z rias Dunaliella Salina, ktoré dodávajú energiu bunkám v pokožke. Vďaka bohatému kokteilu výživných aminokyselín, sacharidov a minerálov stimuluje bunky k produkcii ATP a chráni ich pred oxidačným stresom.   

Ebenový extrakt - extrakt získaný z kôry stromu ebenového. Stimuluje mikrocirkuláciu, znižuje hromadenie vody v medzibunkových priestoroch, má anti-celulitídny účinok a chráni pred voľnými radikálmi.

 

"Vďaka pravidelnému používaniu bude Vaša pokožka viditeľne pevnejšia a žiarivá."

_____________________________

bottom of page