top of page

Ak práve hľadáte kávovar na prípravu kávy vo Vašej domácnosti, dovoľujeme si Vám ponúknuť trocha iný pohľad na vec.

Pomôcky pre prípravu kávy sú dostupným a jednoduchým spôsobom na prípravu filtrovanej alebo prekvapkávanej kávy, ich najväčšou ...

3 spôsoby ako Vám káva pomôže schudnúť

Populárna téma schudnutia prebytočných kilogramov je jednou z najobľúbenejších marketingových a propagačných tém pri akomkoľvek výrobku súvisiacom so stravovaním alebo pohybom.

Prečo je najlepšia čerstvá zrnková káva

Pokiaľ neviete prečo je čerstvá káva dôležitá, skúste si prirovnať kávu k chlebu. Nemusíte byť profesionálny barista ani ochutnávač, rozdiel spoznáte sami a veľmi Vás prekvapí tak ako chuť čerstvo upečeného chleba.

Spustili sme pre Vás nové kategórie v našom e-shope - okrem obľúbenej kozmetiky Organique teraz u nás kúpite aj výberovú čerstvo praženú kávu z rôznych kútov sveta, kávovary a príslušenstvo pre prípravu kávy. Spustili sme tiež predaj automatických kávovarov špičkovej firmy Nivona.

Pripravujeme pre Vás nový e-shop s pomôckami a doplnkami pre prípravu kávy ako aj s výberovou kávou najvyššej kvality. Nájdete tam okrem ponúkanej kávovej kozmetiky ďaľšie spektrum produktov, ktoré ako veríme Vám vyčaria úsmev na tvári.

V predchádzajúcom článku ste sa od nás dozvedeli prvé tri mylné informácie o káve. Dnes vám prinášame pokračovanie v podobe ďalších troch kávových omylov.

Vďaka svojej výbornej chuti a výraznej aróme sa káva vypracovala na obľúbený nápoj, ktorý sa podáva skoro všade.  Preto niet divu, že zásluhou takej obrovskej popularity koluje o nej množstvo mylných informácií. My vám prinášame prvé tri z nich.

Zimné obdobie je dobre známe svojou premenlivosťou najmä čo sa týka počasia. Náš organizmus je tak vystavený vysokým zmenám, ktoré sa môžu prejaviť aj na našej pokožke. Tá je citlivejšia, menej hydratovaná a suchšia.

Dnes pokračujeme v téme, čo nám prináša viac výhod, pitie čaju alebo kávy? V predchádzajúcom článku sme sa pozreli na zdravotné prínosy a príval energie z pitia kávy a čaju. 

Please reload

A-cup-of-coffee-coffee-beans-placed-hear
bottom of page